Страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса

Шановний нотаріус!

ПРАТ «Промислово-страхова компанія», що працює на фінансовому ринку України з 1996 року, надає якісні послуги зі страхування фізичних та юридичних осіб, в т.ч. послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса, відповідно до Постанови КМУ № 624 від 19.08.2015 р., Закону України «Про нотаріат» та ліцензії від 27.10.2015 р., виданої Нацкомфінпослуг, на ОСЦПВ приватного нотаріуса.

ПРАТ «Промислово-страхова компанія» апробована приватними нотаріусами більшістю регіонів України, спрямовує свої сили на страховий захист інтересів приватних нотаріусів, має лояльну програму зі страхування професійної відповідальності ПН, оперативно надає відповідні послуги, надає зручну форму доставки страхових договорів, в будь-який пункт України, виконує всі норми і вимоги чинного Законодавства України та має відповідну ліцензію на здійснення даного виду страхування.

Згідно договору предметом обов’язкового страхування є обов’язок Страховика відшкодувати шкоду, заподіяну третім особам внаслідок вчинення нотаріальних дій та/або здійснення функцій державного реєстратора прав на нерухоме майно або недбалості Страхувальника (приватного нотаріуса).

Страхова відповідальність строком на рік, відповідно ч. 4 ст.38 Закону «Про нотаріат», має бути не менше 1000 мінімальних розмірів заробітної плати.

Також, за проханням нотаріусів та в зв’язку з тим, що відповідальність за Договором ОСЦПВ приватного нотаріуса розповсюджується на відшкодування майнової шкоди заподіяної третім особам приватним нотаріусом, внаслідок вчинення незаконних дій або недбалості під час вчинення ним нотаріальних дій, що мало місце в період дії договору обов’язкового страхування, пропонуємо укласти додатково Договори добровільного страхування відповідальності перед третіми особами приватних нотаріусів з метою відшкодування майнової шкоди третій особі, на підставі майнової претензії та судового рішення, що набрало законної сили, в період дії договору страхування, внаслідок вчинення нотаріальних дій та/або здійснення функцій державного реєстратора прав на нерухоме майно, у т.ч. проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, при цьому нотаріальна дія могла відбутися в період до укладання цього договору, а майнова претензія виникла в період дії Договору страхування.

Враховуючи багаторічний досвід та відповідно до вимог законодавства щодо страхування, на теперішній час, розроблені програми зі страхування відповідальності приватного нотаріуса. Спеціалісти компанії ознайомлять Вас з умовами програм та допомуть укласти договори страхування, звертайтесь за тел.: (057) 771-01-79, 771-01-80, (096) 66-99-158, (050) 911-16-21 або у офіс компанії.