Страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця

Шановний приватний виконавець, що здйснює примусове виконання судових рішень та рішень інших органів!

ПРАТ «Промислово-страхова компанія», що працює на фінансовому ринку України з 1996 року, надає якісні послуги зі страхування фізичних та юридичних осіб, в т.ч. послуги з добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів, відповідно до виконання вимог статті 24 Закону України від 2 червня 2016 року № 1403-VIII «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та Закону України від 2 червня 2016 року № 1404-VIII «Про виконавче провадження».

ПРАТ «Промислово-страхова компанія, спрямовує свої сили на страховий захист інтересів приватних виконавців. Має лояльну програму зі страхування професійної відповідальності приватних виконавців, оперативно надає відповідні послуги, надає зручну форму доставки страхових договорів, в будь-який пункт України, виконує всі норми і вимоги чинного Законодавства України та має відповідну ліцензію на здійснення даного виду страхування (ліцензія серії АВ № 520962 від 12.02.2010 р.)

Предметом договору добровільного страхування є обов’язок Страховика відшкодувати шкоду, заподіяну третім особам, внаслідок неналежного виконання Страхувальником (приватним виконавцем) своїх обов’язків, передбачених діючим законодавством України, при здійсненні діяльності з примусового виконання судових рішень та рішень інших органів виконавчої влади.

Страхова відповідальність строком на один рік, відповідно до Закону України від 2 червня 2016 року № 1403-VIII «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», має становити 10 відсотків загальної суми стягнення за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватного виконавця протягом року, але не менше 1 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати станом на початок відповідного календарного року.

Враховуючи багаторічний досвід та відповідно до вимог законодавства щодо страхування, на теперішній час, розроблена програма зі страхування відповідальності приватного виконавця. Спеціалісти компанії ознайомлять Вас з умовами програми та допожуть укласти договір страхування, звертайтесь за тел.: (057) 771-01-79, 771-01-80, (096) 66-99-158, (050) 911-16-21 або у офіс компанії.