Страхування юридичних ризиків

     Одним з найкращих варіантів убезпечити себе і свої заощадження на сьогоднішній день є страхування.

     Незважаючи на те, що страхування бере свій початок у далекому 14 столітті і широко розвинений в усьому світі, велика частина українців недовірливо ставиться до страхових компаній. В основному, це вина самих компаній, які несумлінно виконують договірні зобов'язання, також не можна забувати про широке поширення страхового шахрайства. Все це в комплексі призвело до того, що страхування в розумінні українських громадян є прикрим зобов'язанням (як у випадку зі страховкою ОСАЦВ), а не першочерговою необхідністю.

     Хоча можливо саме сьогодні, в умовах кризи фінансового ринку, для когось страхування може стати тим непорушним гарантом, який забезпечить ріст і розвиток успішного бізнесу.

     У сьогоднішніх умовах жорсткої конкуренції серед страховиків, виживає тільки та компанія, яка веде досить гнучку політику і передбачає потреби клієнта ще до того, як він встигає їх озвучити. Однією з таких компаній є «Промислово-страхова компанія».

     Чим може допомогти «Промстрах» підприємцям? Ось кілька порад: ведення особистого справи завжди є ризикованим процесом, в сучасних же умовах всі ризики, супутні підприємницької діяльності, зросли в рази. Щоб зменшити або взагалі уникнути збитків при виникненні несприятливих факторів, можна вдатися до допомоги страхової компанії. Особиста справа не є майном і в законі не передбачено подібного виду страхування, але страхові компанії все ж знайшли вихід з даної ситуації. Ми пропонуємо застрахувати всі компоненти, які є складовими бізнесу і можуть стати причинами його руйнування.

     Перше що можна зробити, це оформити страхування від нещасного випадку співробітників вашого підприємства. Не варто забувати, що згідно із законодавством, якщо ви наймаєте на роботу того чи іншого працівника, то, крім зарплати, ви зобов'язуєтесь оплачувати йому лікарняні в разі потреби останніх. Якщо ж всі робочі вашої компанії застраховані, то тоді за їх лікування буде розплачуватися страхова компанія. Такий вид страхування особливо вигідний на травматичних підприємствах. Також можна вибрати різні види страхування для різних працівників, які будуть актуальні для конкретного виду діяльності, яким займається людина на тій чи іншій посаді. Варто відзначити статистично доведений факт, що на підприємствах, які оформляють страхування для своїх співробітників, кількість лікарняних, виписаних за рік, скорочується на 20%.

     Не можна забувати про транспорт, що знаходиться у власності у вашого підприємства. Крім обов'язкового страхування цивільної відповідальності, дуже корисною стане страховка КАСКО, яка покриє збитки, завдані вашому автомобілю у разі ДТП, протиправних дій третіх осіб, стихійних лихах, і навіть відшкодує вам збитки при його угоні. За статистикою, щорічні відшкодування, отримані підприємцями за договорами КАСКО і ЦВ, становлять від 25 до 250% коштів, витрачених на страхування.

     Наступним кроком у страхуванні бізнесу має стати страхування майна вашого підприємства. Така страховка покриває всі витрати, які стосуються будівель, що належать підприємству, офісної техніки, меблів і, взагалі всього майна, що за документами знаходиться у володінні вашої компанії. Тарифна сітка зі страхування майна дуже гнучка, набір ризиків та інших умов підбирається індивідуально під кожного клієнта, що робить послугу якісної і затребуваною.

     Якщо ви займаєтеся перевезенням вантажів або є вантажовідправником, то дуже важливим буде страхування цих вантажів. Вантажні перевезення тісно пов'язані з ризиком, наслідком якого може стати крадіжка, псування, загибель вантажу. Своєчасне страхування вантажу дозволяє захистити інтереси власника вантажу, гарантувати повну або часткову компенсацію збитків, завданих внаслідок псування, загибелі вантажу.

     Особливу увагу слід приділити страхуванню відповідальності перед третіми особами, які можуть постраждати від діяльності вашої компанії. Особливо актуально таке страхування серед аудиторів, експедиторів, перевізників та власників об'єктів підвищеної небезпеки. Останнє зараз стало особливо актуально, коли почастішали вибухи на бензозаправках. Таким чином, можна виділити наступні етапи процесу страхування бізнесу:

1. Страхування працівників від нещасного випадку.

2. Страхування автомобільного парку компанії.

3. Оформлення договору майна юридичної особи (також страхування вантажів).

4.Страхованіе відповідальності перед третіми особами, що можуть постраждати від діяльності вашого підприємства.

     Чому «Промстрах»?

      Мета нашої компанії - забезпечити відчуття захищеності на кожному життєвому етапі, всіма засобами, якими ми володіємо. Працюємо для клієнта, ми близькі до клієнта. В якості надійного партнера пропонуємо якісне обслуговування за допомогою сучасних рішень. Цінуємо компетентних і відданих своїй справі працівників, думаємо і діємо з урахуванням потреб і прав клієнта, поважаємо своїх клієнтів, партнерів, колег і самих себе.

     Наші співробітники професійно виконують свою роботу і усвідомлюють свою роль і значимість у досягненні мети. У своїй роботі спираємося на відповідні правові акти.    Використовуємо найкращі знання і ділимося досвідом. Страхова компанія сприяє самореалізації та розвитку наших працівників.

     Цінуємо співпрацю та сприяння, слухаємо, довіряємо і підтримуємо один одного. Керуємося загальними цілями і трудимося єдиним колективом. Дотримуємося домовленостей. Об'єднуємо наші сили в ім'я досягнення високих цілей.

     Ми виконуємо свої завдання результативно і ефективно. Складне робимо простим і зрозумілим. Аналізуємо свої рішення, маємо сміливість визнавати помилки і вчимося на них.