Корисні поради

Увага підробка! Кількість фальшивих полісів "Зелена картка" в 2018 році зросла на 27%

Моторне (транспортне) страхове бюро України в 2018 році здійснило виплати за фальшивими полісами Зелена карта українських компаній на суму 152,5 тис. євро, що на 54,6% більше, ніж роком раніше.

ЕС планирует изменить правила въезда

В 2020 году необходимо будет дополнительно проходить специальную платную онлайн-проверку

Інформація НАБУ

Суми страхового відшкодування за кредитне авто не є доходом фізособи.

Страхування нерухомості на підприємстві

Забезпечення страхового захисту будь-якого майна на підприємстві є пріоритетним у системі страхових відносин. Не є винятком і страхування нерухомого майна. Страхування нерухомості може бути як обов'язковим, так і добровільним.

КАСКО - як зробити вибір, де застрахувати автомобіль

При виборі страхової компанії більшість людей орієнтується на вартість - вважаючи це основним фактором, але не слід спиратися тільки на нього. Це, звісно, в тому випадку, якщо не хочете просто втратити гроші. Особливо складно прийняти правильне рішення людині, яка вперше виявила бажання застрахувати свій транспортний засіб. Зараз на страховому ринку України близько 400 страхових компаній, безліч рекламних пропозицій та обіцянок, що, по - суті, тільки заважає зорієнтуватися і прийняти правильне рішення. Так на що ж слід звертати увагу при виборі страхової компанії і при виборі умов страхування?

Пожежники опломбували приміщення: що робити?

Пожежники опломбували виробниче приміщення підприємства, мотивуючи це порушенням вимог пожежної безпеки. Які наслідки можуть загрожувати підприємству (його посадовим особам), якщо пломби зірвати, а виробництво відновити?

Страхування заставного майна

Юридична особа – платник щомісячних авансових внесків стала майновим поручителем за кредитним договором свого бізнес-партнера. Банк-кредитор зобов'язав застрахувати заставлене майно. Чи враховується у складі податкових витрат поручителя сума сплачених страхових внесків?

Підтвердження витрат на автоцивілку

Які документи підтверджують витрати підприємства-автоперевізника на страхування цивільно-правової відповідальності водіїв при експлуатації наземних транспортних засобів?

Туристичне страхування

У цій статті пропонуємо розглянути, як законодавчо регулюється туристичне страхування, зокрема страхування туристів від нещасного випадку, відповідальності туроператора та інших суб'єктів туристичної діяльності, як враховуються витрати на страхові внески у складі податкових витрат тощо.

Електроний поліс

Останнім часом ведеться багато розмов про введення «електронного полісу» і про оформлення договорів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності в режимі online. При цьому не всі однаково розуміють, що все це означає і тому іноді, вимовляючи однакові слова, кажуть про різні речі.

Страхування підприємницьких ризиків

Будь-яка підприємницька активність в тій чи іншій мірі супроводжується ризиками. Причому ймовірність настання несприятливих наслідків ще більш реальна, коли мова йде про кризову ситуацію в країні.

АТО: виплачувати не можна відмовляти

Проблема виконання страховиками договорів страхування в зоні проведення антитерористичної операції є предметом постійних дискусій. Нацкомфінпослуг зайняла позицію, згідно з якою проведення АТО в східних областях України не є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування страхувальникові. Протилежну позицію займає керівництво Ліги страхових організацій, яке стверджує, що якщо страховий випадок стався в зоні АТО, то пов'язані з цим ризики є форс-мажором і договором не покриваються. З точки зору нашої компанії, істина знаходиться посередині, і все залежить від кожного конкретного випадку. Тому, в умовах тимчасового вакууму правозастосовчої (судової) практики з даного питання, спробуємо розібратися в даній проблематиці.